15 stycznia odbyło się spotkanie noworoczne zorganizowane przez burmistrza kruszwicy Mikołaja Bogdanowicza. Spotkanie było okazją do złożenia noworocznych życzeń oraz wręczenia wyróżnień i podziękowań dla przedsiębiorców oraz pozostałych organizacji publicznych działających na rzecz Gminy Kruszwica. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele m.in klubów sportowych, stowarzyszeń, organizacji społecznych, klubów seniora, ochotniczych straży pożarnych oraz kół gospodyń wiejskich. Również i redakcja naszej strony została zaproszona zatem zachęcamy do obejrzenia fotorelacji w obiektywie Stanisława Starosty
Aktualizacja (16.01.2026r. – dodany krótki film w obiektywie Wojtka Danielewskiego – Kruszwica – Serce Kujaw):



























































